טלפון: 050-4750509, אימייל: info@baraklevi.com

ברק לוי מוכר בעולם המודעות העצמית והפיתוח העסקי, כבר בשנה הראשונה שלו ברק הוציא לאור 2 ספרים שהפכו לרב מכר באמזון במספר קטגוריות.

ברק הפך לאסטרטג בכיר בתחום העסקי ופתיח שיטה לצמיחה קיצונית בביזנס, ברק הבין שעל מנת להקים עסק של מיליונים חייבים מיינדסט חזק ולשבור את תקרות הזכוכית הפנימיות שמונעות מכל אחד לעשות סכומים גבוהים יותר.

ברק לוי

מומחה לבניית ערך עצמי גבוה, יצירת חיים מלאי סיפוק ומשמעות ויצירת שינויים שנשארים לתמיד

ברק לוי, הוא מאסטר NLP, מנחה קבוצות, סופר ומרצה. ברק מומחה פיתוח מצוינות, הובלה והגעה לביצועי שיא בכל תחומי החיים (Peak performance). הייעוד של ברק לאפשר לאנשים להגיע לביטוי העצמי המקורי שלהם ובכך להשיג את מה שהם באמת רוצים בחיים ולאפשר להם לפתח את איכות החיים שהם חפצים וראויים לה.

ברק לוי מחבר הספר "לזהות הזדמנויות בדרך להצלחה" ו"בכל מחיר – לקבל החלטות מנצחות", מרצה מבוקש ומומחה ביצירת שינוי משמעותי בחייהם של אנשים ובהובלתם למקום טוב יותר בחייהם.

בנוסף לכך ברק הוא יזם ומאמן עסקי ובעלים של חברת INVERSE המפתחת בעלי עסקים לפוטנציאל הפנימי המלא שלהם. ברק לוי מאמין שכולנו נועדנו "לחיות מעבר לגבולות המציאות" וזהו הסלוגן בו הוא משתמש לרוב. ברק עוסק בפיתוח מוצרי מידע ותוכן בתחומי הפיתוח העסקי והאישי, איך משווקים בצורה הנכונה והיעילה ביותר על מנת להגיע ללקוחות המדויקים ולעזור להם.

כמה מילים עליי...

"אני בכור עם שלושה אחים, בן 26, את התיכון שלי עברתי בפנימייה הצבאית לפיקוד ולאחר מכן בצבא הייתי מפקד טנק בחטיבה 401, משם המשכתי לקצונה והודחתי שבוע לפני סיום הקורס, שם התחיל הסיפור שלי התחיל עם עולם ההתפתחות האישית והעסקית.

אני יכול לומר לכם כי תמיד הייתה לי ההרגשה שאני "לא שייך", שיש משהו שאני לא מצליח לעשות, התקשורת שלי הייתה סגורה ומופנמת ותמיד הייתי נגרר אחרי אנשים או חברים, ואף פעם לא הייתי המוביל. כל פעם שפעלתי כדי ליצור אהדה ושייכות הסביבה בה שהיתי תפסה את זה בצורה של יהירות ושחצנות. ופשוט לא הבנתי למה זה קורה!

כמו שאתם מבינים נקודת המשבר הרצינית הייתה ההדחה מקורס קצינים, שם הבנתי שיש משהו בי שצריך לעבור תהליך של שינוי. נחשפתי לעולם ה-NLP, ההתפתחות האישית והמודעות העצמית. התחלתי ללמוד זאת לעומק וגילית את מקור הבעיות שלי. והיום, אני מוביל קבוצה של אנשים לעבר המטרות שלהם, יש לי קהילה וסביבה של אנשים מדהימים שאני מסייע להם להשיג את החיים שהם באמת רוצים, התקשורת שלי היא תקשורת מחברת ומקרבת ואני נהנה ממצבים של WIN-WIN.

כמובן שאני בעל קליניקה בה אני מטפל באנשים עם חסמים רגשיים, פחדים או חרדות, ועיקר עיסוקי הוא לשפר ולפתח  אנשים וכל מי שיחפוץ בכך להגיע לביצועי השיא שלהם תוך כדי שהם מבינים ויודעים מהו הביטוי העצמי הייחודי שלהם, כי אני מאמין שלכל אחד יש ייחוד אלוקי וכאשר מכירים בו ומתחברים אליו אנו יכולים להשיג כל דבר שנרצה בחיים."

שמי ברק לוי, בשנים האחרונות אני מנסה להבין את פעילות המוח שלנו ואיך הוא עובד, איך אנחנו רותמים אותו ומנצלים את מלוא הפוטנציאל שלו. במהלך השנים אני עוסק ארוכות בתכנות תת המודע שלי, הצבת ערכים ואומנות מקדמות, שינוי דפוסי חשיבה מעכבים, הגדרת מערכת הכללים ומערכת ההפעלה שלנו מחדש ליציאה לדרך חדשה ובניית אורח חיים של שגשוג והגשמת חלומות! היום אני עוזר לאנשים להתחיל דרך חדשה ולשפר את התוצאות שלהם! בעזרת עבודה על הערכים והאמונות שלהם בנוגע לעצמם, לאורח החיים אותו הם רוצים לבנות, השאיפות שלהם והחלומות אותם הם רוצים להשיג ולהגשים בחייהם, וגיליתי שברגע שאתה משנה לבנאדם את הדימוי העצמי בנוגע לאותם דברים אשר הוא מסוגל או לא מסוגל להשיג, פתאום הוא נוכל הצלחות, פתאום הדברים פשוטים יותר! הרבה יותר! האמת, זה לא מסובך! זה מאוד פשוט, הכול עניין של עקירת השורשים הישנים שלכם והטמעת אמונות חדשות. 🙂 הייעוד שלי בחיים זה לעזור לאנשים לבנות אורח חיים של שגשוג והגשמה עצמית, לעשות את השינויים הגדולים ביותר בחייהם ולהגשים את עצמם ואת החלומות שלהם. בזה שאתם עכשיו קוראים את זה ואתם פה אתם כבר עושים את הצעד הראשון להגשמת הייעוד הזה." "שמי ברק לוי, בשנים האחרונות אני מנסה להבין את פעילות המוח שלנו ואיך הוא עובד, איך אנחנו רותמים אותו ומנצלים את מלוא הפוטנציאל שלו. במהלך השנים אני עוסק ארוכות בתכנות תת המודע שלי, הצבת ערכים ואומנות מקדמות, שינוי דפוסי חשיבה מעכבים, הגדרת מערכת הכללים ומערכת ההפעלה שלנו מחדש ליציאה לדרך חדשה ובניית אורח חיים של שגשוג והגשמת חלומות! היום אני עוזר לאנשים להתחיל דרך חדשה ולשפר את התוצאות שלהם! בעזרת עבודה על הערכים והאמונות שלהם בנוגע לעצמם, לאורח החיים אותו הם רוצים לבנות, השאיפות שלהם והחלומות אותם הם רוצים להשיג ולהגשים בחייהם, וגיליתי שברגע שאתה משנה לבנאדם את הדימוי העצמי בנוגע לאותם דברים אשר הוא מסוגל או לא מסוגל להשיג, פתאום הוא נוכל הצלחות, פתאום הדברים פשוטים יותר! הרבה יותר! האמת, זה לא מסובך! זה מאוד פשוט, הכול עניין של עקירת השורשים הישנים שלכם והטמעת אמונות חדשות. 🙂 הייעוד שלי בחיים זה לעזור לאנשים לבנות אורח חיים של שגשוג והגשמה עצמית, לעשות את השינויים הגדולים ביותר בחייהם ולהגשים את עצמם ואת החלומות שלהם. בזה שאתם עכשיו קוראים את זה ואתם פה אתם כבר עושים את הצעד הראשון להגשמת הייעוד הזה.

הכנס מייל עכשיו, וקבל 98% מהאסטרטגיות, הכלים והמיינדסט שלי בחינם
לכל עולם המודעות העצמית וצמיחה קיצונית בביזנס,
מה שתכל'ס מביא תוצאות וכסף בכיס, עכשיו:

"אני מזמין אותך להשאיר לי תגובה וליצור איתי קשר בכל שאלה ועניין "

חוויות ואיכות החיים שלי...

×
×

עגלת קניות