ברק לוי

ברק לוי:

"תמיד חקרתי לעומק, את עולמות הרוח והרגש ואת מדע ההצלחה וההישגיות... למה אנשים מסוימים מצליחים ואחרים לא, בלי קשר לנקודת הפתיחה שלהם."

ברק לוי, הוא יזם שהחליט לבדוק כמה רחוק אדם יכול להגיע, בלי קשר לנקודת הפתיחה שלו. מוכר בעולם העסקים והמודעות העצמית כאחד המטפלים והיועצים העסקיים המבוקשים ביותר בישראל.

ברק נחשב היום ליועץ ואסטרטג בכיר בעולם העסקי, הוא היוצר של ‘זאב אלפא’ בעסקים, מייסד W Club לבעלי עסקים ומפתח שיטת ‘יהלום’ למודעות עצמית מנצחת.

ברק הבין שעל מנת להקים עסק של מיליונים שמשרת ועושה טוב בעולם, חייב מיינדסט חזק וחייב לשבור את תקרת הזכוכית הפנימית שמונעת מכל אחד להגיע למימוש עצמי ולעשות סכומים גבוהים יותר.

כבר בשנה הראשונה שלו ברק הוציא לאור 2 ספרים, הספר הראשון נקרא “לזהות הזדמנויות בדרך להצלחה” והספר השני נקרא “בכל מחיר – לקבל החלטות מנצחות”. הספר הראשון של ברק תורגם לאנגלית ולווייטנאמית והפך לרב מכר באמזון במספר קטגוריות.

מתחילת הדרך ברק חרט על דגלו אמת בעסקים: ’לשרת משהו גדול יותר’. הוא מספר שזה היה סוד הפריצה שאפשר לו להתבלט מבין כולם. כשזה מתרחש קורים שני דברים מופלאים: הראשון  כשאתה עולה על מסלול צמיחה קיצוני שמחייב אותך לפעול חזק יותר יום יום, למצוא את נקודות החולשה שלך ומכריח אותך להשתפר. השני – אתה מסוגל לגבות מחירי פרימיום ולבנות מערכות יחסים ושיתופי פעולה עם יזמי על אחרים. וכשאתה יזם שמחבר את הפעולות שלך למקום גבוה יותר, מתוך תחושה של שירות ועשייה למען הכלל התוצאות שלך מתחילות לעלות וכך גם ההכנסה שלך.

ברק תמיד אומר הדבר שהכי משמח אותי, זה לראות את המבט בעיניים של בעלי העסקים שאני מלווה כשהם נוגעים בכסף הגדול ומצליחים להשפיע על כ”כ הרבה אנשים. פתאום הם מבינים שזה אמיתי, שהכסף הוא רק צעד ראשון לעשות משהו גדול באמת, ושמשהו בחיים שלהם השתנה ולעולם לא יהיה שוב אותו הדבר“.

כתבות אחרונות

מהתקשורת

ברק לוי

אמונה ~ השפעה ~ עסקים

רגשי ~ רוחני ~ מנטלי ~ פיזי

טיפול רגשי ~ קאוצ'ינג (אימון) ~ ייעוץ עסקי

למה ~ מה ~ איך

מומחה לבניית ערך עצמי גבוה, זהות מנצחת ויצירת חיים מלאי סיפוק ומשמעות תוך יצירת שינויים שנשארים לתמיד

מטפל מומחה לחיבור פנימי שלם, ביטוי האמת הפנימית שלך, ערך עצמי אמיתי ובלתי מותנה, בניית זהות מנצחת ויצירת חיים מלאי סיפוק ומשמעות תוך יצירת שינויים שנשארים לתמיד

מאמן, מטפל ויועץ מומחה, מסייע לאנשים להתחבר ולבטא את האמת הפנימית שלהם, יצירת חיבור פנימי שלם, הכרה בערך עצמי אמיתי ובלתי מותנה, בניית זהות מנצחת ויצירת חיים מלאי סיפוק ומשמעות תוך יצירת שינויים שנשארים לתמיד, גם בחיים האישיים וגם בעסקים.

ברק לוי הוא מנטור ויזם, איש עסקים, אך מעל הכל אדם, אדם שיודע איך לגעת באנשים ומומחה איך להביא אותם אל פסגת הצלחתם, לשיא גדולתם. ברק לוי, הוא האיש שלך, האדם שלך שיביא אותך לחיות את הגדולה שלך, לחיות את מלוא הפוטנציאל שלך, לחיות את הכישרון שלך. ליהנות, לממש ולעשות הרבה כסף.

בשנים האחרונות ברק הוביל אינספור אנשים לבטא את הייחודיות והגדולה שלהם החוצה, להכיר בערך העצמי האמיתי שלהם ובכך לחזק את האהבה והאמונה העצמית ובכך לייצר את הקפיצה הקוונטית הגדולה ביותר בחיים שלהם.

כמה מילים ממני אליכם...

האמת היא שבכלל לא ידעתי או חשבתי שאגיע לעשות את מה שאני עושה היום, האירועים השונים בחיי הובילו אותי לחקור את השאלה היסודית ביותר “למה אנשים עושים את מה שהם עושים?” ויותר מזה, להבין בדיוק את התשובה לשאלה: מהם הדברים שעושים את ההבדל באיכות חייהם של בני אדם?

מאז 2016, מיד כשהשתחררתי מצה”ל, התחלתי ללמוד ולחקור לעומק את נפש האדם, אני בעל הסכמת NLP בינלאומית ובכלל אני חוקר, לומד ומפתח כבר למעלה מ-5 שנים את שיטות הטיפול האפקטיביות בעולם: NLP, דמיון מודרך, פסיכולוגיה מעשית, גשטאלט וקואצ’ינג. בנוסף לכך אני משלב את עולמות היהדות העמוקה, תורת הנסתר, הקבלה והחסידות.

בעבודתי משולבים מגוון כלים שרכשתי במהלך חיי מתוך חיפוש בלתי פוסק אחר התשובה לשאלה: מהם הדברים שעושים את ההבדל באיכות חייהם של בני אדם?

בכדי לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בי, לבטא את הגדולה והייחודיות שלי בעולם, למדתי ופיתחתי כלים בתחום ה-NLP, הטמעת הרגלים, שיטות וגישות טיפול מהעולם ומהיהדות והתמקדות בשחרור רגשות כואבים, השתתפתי בסדנאות עבודה ורכשתי כלים ליצירת שינוי מגדולי המנטורים בעולם: אנטוני רובינס, , אסתר (אברהם) איקס, סיימון סניק, רובין שארמה, ביירון קייטי, אריק תומאס, ט. הארב אקר, גרנט קרדון ועוד רבים וטובים…

יחד עם כל זה, במהלך השנים כתבתי 2 ספרים והשתתפתי בעשרות סדנאות וסמינרים כאן בארץ, למדתי את העסק מהידיים ועברתי תחת יועצים עסקיים, תוכניות עסקיות וליווים כאלו ואחרים. רובם היו כישלון מוחץ, אך עם הזמן פיתחתי את הכלים והשיטות והעלאתי אותם לרמה הבאה, יחד עם השילוב הבלתי נמנע של העולם הרגשי, המנטלי והרוחני.

למדתי מהטובים ביותר בישראל בתחום הטיפולי רגשי ובתחום העסקי, בתחום הטיפולי: מספר 1 זאת קארין אביבי, אריה קגן ויזהר מחפוד, אלון אולמן ועוד אנשים שהיו בדרך. בתחום העסקי אני בוגר ה-100K של עידן וולר ובנוסף לכך למדתי מ: עמית אופיר, ניר דובדבני, דניאל דודזון ועוד…

והגעתי להבנה המכרעת, הצלחה עסקית מתחילה קודם כל מהצלחה אישית, מעבודה פנימית עמוקה על היזם ובעל העסק, לכן יחד עם זה שאני מוביל אנשים בעולם ההתפתחות והמודעות העצמית לבטא את האמת, הייחודיות והגדולה שלהם, אני מלווה קבוצות פרימיום בתוכנית הכשרה וליווי עסקית ייחודית המשלבת את העולם העסקי – איך בונים ביזנס גדול ומשפיע שמכניס כמויות של כסף, יחד עם העולם המנטלי, הרגשי והרוחני – איך לפתור גורמים וחסמים רגשיים שמונעים מכל אחד להגיע לנקסט לבל שלו, איך לחזק את המיינד ולהשחיז מיינדסט מפלדה, אמונות חדשות והרגלים חדשים ואיך לפעול בעסק ממבט רוחני עשיר ועמוק יותר, מתוך תחושת ייעוד גבוה הרבה יותר. 

במהלך השנים הרצתי, הנחתי וליוותי מאות אנשים בארץ ובעולם להגיע לביטוי המהות הפנימית שלהם, להרמוניה ושלווה פנימית תוך כדי השגת המטרות והיעדים הרצויים של כל אדם מתוך הבנה שכל האושר שאנחנו רוצים נמצא בתוכנו עכשיו וכדי להיות מאושרים צריך בסך הכל להרשות לעצמנו לשחרר אותו בלי שום סיבה מיוחדת. 

כיום אני ידוע כ-“הקוסם”, הייעוד והשליחות שלי היא ללמד אנשים להפוך את חייהם ליצירת אומנות, יצירת מופת מעוררת השראה, אני עושה זאת דרך סדנאות, סמינרים ותהליכי ליווי אישיים, שם הם רוכשים הבנה עמוקה ושליטה אסטרטגית על חייהם, בתחומים רגשיים כגון התגברות על קשיי שינה, הפרעות אכילה, התמכרויות, פחד עמידה מול קהל, דחיינות, התמודדות עם טראומות וכאבים מהעבר, ערך עצמי נמוך, חוסר חשק, מחלות אוטואימוניות ודפוסים תוקעים החוזרים ונשנים המונעים מימוש מלא של הפוטנציאל האנושי הטמון בכל אחד ואחת מאיתנו.

חוויות ואיכות החיים של ברק לוי...

“אני מזמין אותך להשאיר לי תגובה וליצור איתי קשר בכל שאלה ועניין “

הצטרף עכשיו...

חשפתי את הכלים המתקדמים ביותר שאף גורו בעולם המודעות העצמית והפיתוח העסקי הכבד לא חשף מעולם. אם תרצה להסתכל לאמת בעיניים...

תכניס עכשיו את המייל הכי טוב שלך ותראה בעצמך:

המאסטרקלאס Live הקרוב בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות