ברק לוי:

"תמיד חקרתי לעומק, את עולמות הרוח והרגש ואת מדע ההצלחה וההישגיות... למה אנשים מסוימים מצליחים ואחרים לא, בלי קשר לנקודת הפתיחה שלהם."

ברק לוי, הוא יזם שהחליט לבדוק כמה רחוק אדם יכול להגיע, בלי קשר לנקודת הפתיחה שלו. מוכר בעולם העסקים והמודעות העצמית כאחד המטפלים והיועצים העסקיים המבוקשים ביותר בישראל.

ברק נחשב היום ליועץ ואסטרטג בכיר בעולם העסקי, הוא היוצר של 'זאב אלפא' בעסקים, מייסד 'W Club' לבעלי עסקים ומפתח שיטת 'יהלום' למודעות עצמית מנצחת.

ברק הבין שעל מנת להקים עסק של מיליונים שמשרת ועושה טוב בעולם, חייב מיינדסט חזק וחייב לשבור את תקרת הזכוכית הפנימית שמונעת מכל אחד להגיע למימוש עצמי ולעשות סכומים גבוהים יותר.

כבר בשנה הראשונה שלו ברק הוציא לאור 2 ספרים, הספר הראשון נקרא "לזהות הזדמנויות בדרך להצלחה" והספר השני נקרא "בכל מחיר – לקבל החלטות מנצחות". הספר הראשון של ברק תורגם לאנגלית ולווייטנאמית והפך לרב מכר באמזון במספר קטגוריות.

מתחילת הדרך ברק חרט על דגלו אמת בעסקים: ’לשרת משהו גדול יותר'. הוא מספר שזה היה סוד הפריצה שאפשר לו להתבלט מבין כולם. כשזה מתרחש קורים שני דברים מופלאים: הראשון  כשאתה עולה על מסלול צמיחה קיצוני שמחייב אותך לפעול חזק יותר יום יום, למצוא את נקודות החולשה שלך ומכריח אותך להשתפר. השני – אתה מסוגל לגבות מחירי פרימיום ולבנות מערכות יחסים ושיתופי פעולה עם יזמי על אחרים. וכשאתה יזם שמחבר את הפעולות שלך למקום גבוה יותר, מתוך תחושה של שירות ועשייה למען הכלל התוצאות שלך מתחילות לעלות וכך גם ההכנסה שלך.

ברק תמיד אומר הדבר שהכי משמח אותי, זה לראות את המבט בעיניים של בעלי העסקים שאני מלווה כשהם נוגעים בכסף הגדול ומצליחים להשפיע על כ"כ הרבה אנשים. פתאום הם מבינים שזה אמיתי, שהכסף הוא רק צעד ראשון לעשות משהו גדול באמת, ושמשהו בחיים שלהם השתנה ולעולם לא יהיה שוב אותו הדבר“.

כתבות אחרונות

מהתקשורת

ברק לוי

מומחה לבניית זהות מנצחת וערך עצמי גבוה, יצירת חיים מלאי סיפוק ומשמעות ויצירת שינויים שנשארים לתמיד

ברק לוי הוא יזם שהחליט לבדוק כמה רחוק אדם יכול להגיע, בלי קשר לנקודת הפתיחה שלו. כיום ברק הוא הבעלים של זאב אלפא בעסקים, מייסד W Club לבעלי עסקים, יוצר שיטת 'יהלום' למודעות עצמית אינסופית, המאמן העסקי המבוקש ביותר בישראל ומוביל אלפי יזמים לצמיחה קיצונית בביזנס ובחיים האישיים… 

מתחילת הדרך ברק חרט על הדלג שלו אמת ביזנס אחת וקריטית: ’לשרת משהו גדול יותר'. הוא מספר שזה היה סוד הפריצה שאפשר לו להתבלט מבין כולם. כשאתה יזם שמחבר את הפעולות שלך למקום גבוה יותר, מתוך תחושה של שירות ועשייה למען הכלל התוצאות שלך מתחילות לעלות וכך גם ההכנסה שלך.

מתרחשים שני דברים מופלאים: הראשון – אתה עולה על מסלול צמיחה קיצונית שמחייב אותך לפעול חזק יותר יום יום, למצוא את נקודות החולשה שלך ומכריח אותך להשתפר. השני – אתה מסוגל לגבות מחירי פרימיום ולבנות מערכות יחסים ושיתופי פעולה עם יזמי על אחרים. ”הדבר שהכי מרגש אותי בביזנס הוא לראות את המבט של היזמים שלי אחרי שהם מייצרים כסף גדול בביזנס. פתאום הם מבינים שזה אמיתי, ויותר מכך הם מבינים שהכסף הוא רק צעד ראשון לעשות משהו גדול באמת, שמשהו בחיים שלהם השתנה ולעולם לא יהיה שוב אותו הדבר“.

חוויות ואיכות החיים של ברק לוי...

"אני מזמין אותך להשאיר לי תגובה וליצור איתי קשר בכל שאלה ועניין "

הצטרף עכשיו...

חשפתי את הכלים המתקדמים ביותר שאף גורו בעולם המודעות העצמית והפיתוח העסקי הכבד לא חשף מעולם. אם תרצה להסתכל לאמת בעיניים...

תכניס עכשיו את המייל הכי טוב שלך ותראה בעצמך:

המאסטרקלאס Live הקרוב בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות